Přihlášení do systému
ID uživatele / email:
Heslo:
      
 
Zapomněli jste heslo?
Soubory ke stažení
Akcelerator CPROXY pro Windows
CPROXY 1.2.3.15 (1.00 MB)
CPROXY 1.0.8.77 (1.00 MB)
Anketa
Jsou informace na webu dostatečně a přehledné?
Rozhodně ano   (26763)
Spíše ano   (4724)
Nemám názor   (3492)
Spíše ne   (4392)
Rozhodně ne   (8284)
Celkový počet hlasujících: 47655

Svůj názor nám můžete také sdělit v diskusním fóru.Nastavení počítače využívajícího CPROXY
Instalaci systému CPROXY provedete spuštěním souboru CPSETUP.EXE, který jste si po zaregistrování stáhli z našeho serveru. Instalace je velice jednoduchá, probíhá kompletně v českém jazyce, zvládne ji i nezkušený uživatel a nepovažujeme tudíž za nutné ji podrobně popisovat.

Po úspěšné instalaci a spuštění aplikace CPROXY uvidíte v systémové oblasti hlavního panelu nabídky Start Vašeho systému Microsoft Windows ikonu systému CPROXY.

Systémová ikona CPROXY

Nyní je nutné provést základní nastavení CPROXY. Po kliknutí pravým tlačítkem myši na ikonu CPROXY vyvoláte kontextové menu (viz obrázek), ve kterém vyberte volbu Zobrazit. Zobrazí se Vám okno nastavení CPROXY, ve kterém v sekci Nastavení naleznete informace o uživateli. V případě, že jste se zaregistrovali zaškrtněte pole ID uživatel a do příslušných polí vyplňte údaje, které jste obdrželi po úspěšném dokončení registrační procedury emailem. V opačném případě zaškrtněte pole Používat demo účet a můžete CPROXY používat s jistými omezeními v DEMO režimu. Nastavení uložíte stisknutím tlačítka Použít. Tímto jste dokončili prvotní nastavení systému CPROXY na Vašem počítači a již nic Vám nebrání ve výrazném zkvalitnění Vaší práce s Internetem.

Nastavení uživatele CPROXY

Podle Vašich požadavků na provozování jednotlivých služeb Vašeho připojení k Internetu prostřednictvím CPROXY proveďte příslušná nastavení podle následujících návodů:

     Nastavení prohlížeče
     Nastavení elektronické pošty (POP3 / SMTP)

Máte jakékoli problémy nebo dotazy s nastavením Vašeho počítače pro připojení k Internetu prostřednictvím CPROXY? Zkuste se podívat na stránky diskusního fóra nebo nás kontaktujte.


 
Nový uživatel
Popis systému
Výsledky testování
Registrace do systému
Kontakty
Návody
Instalace systému
Nastavení prohlížeče
Nastavení elektronické pošty
Nejčastější dotazy
Jak zaplatit
Ceník
Diskusní fórum
Diskusní fórum uživatelů CPROXY


Datum a čas poslední aktualizace:   14.9.2017 Malované kamínky     Všechna práva vyhrazena TOPlist